Jsme stabilní česká firma, která už přes 20 let úspěšně vytváří učebnice a učební materiály pro základní, střední a jazykové školy. Naším cílem je vyvíjet takové učebnice, které reflektují potřeby žáků a pomáhají jim rozvíjet jejich potenciál.

Vývojový redaktor pro oblast literatury a českého jazyka

Je vzdělávání středobodem Vašeho zájmu? Zamýšlíte se nad jeho budoucností? Rádi byste ovlivnili podobu a obsah výuky na školách? Pojďte s námi hledat nové možnosti, jak vzdělávat studenty a rozvíjet jejich potenciál. Hledáme nové kolegy pro posílení našeho týmu pro český jazyk a literaturu.

Čeká Vás tvořivá a odpovědná práce na svěřeném projektu. Budete se podílet jak na tvorbě konceptů vzdělávacích materiálů a jejich samotné realizaci, tak na projektovém a redakčním zpracovaní titulů v knižní i elektronické podobě. Budete spolupracovat s autory, odbornými lektory, ilustrátory a s ostatními členy týmu s cílem tvořit kvalitní, promyšlené a propracované vzdělávací materiály.

Požadujeme VŠ vzdělání v oboru a přehled v oblasti vzdělávání. Zkušenost s psaním odborných textů je vítanou výhodou při realizaci projektů. Zkušenost s výukou na základní nebo střední škole a obecně znalost školské problematiky Vám umožní přistupovat k tvorbě projektů s nadhledem. Na pozici vývojového redaktora se neobejdete bez nutné dávky tvořivosti, ale zejména pečlivosti, korektnosti a schopnosti učit se novým věcem. Při spolupráci pak budeme spoléhat na Vaši odbornost a dobrou uživatelskou znalost práce na počítači, přičemž bychom uvítali i dovednost práce s grafickými a editorskými programy.

Nabízíme Vám tvořivou a zodpovědnou práci s možností podílet se na realizaci kvalitních vzdělávacích titulů s propracovaným konceptem v zázemí prosperující a stabilní firmy. A v neposlední řadě nabízíme individuální mzdové ohodnocení dle Vašich schopností a výkonu.


Pokud Vás naše nabídka oslovila a chcete se stát členem našeho týmu a pracovat v oblasti vzdělávání, zašlete nám do 15. 11. 2019 žádost o místo a strukturovaný životopis s fotografií.

Zasláním odpovědi na tuto nabídku práce souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.


Informace o pozici

Společnost
Didaktis s.r.o.
Adresa
Mlýnská 225/44, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 28 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Firemní školka, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Vzdělávání a školství, Novinář, publicista, redaktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel