PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • IT podpora zaměstnancům
  • Administrace a aktualizace interních aplikací a systémů
  • Zabezpečení a správa lokální síťové infrastruktury, serveru, pracovních stanic, kamerových a bezpečnostních systémů
  • Správa hardware
  • Základní práce na LAN, WAN, VLANs sítích
  • Spolupráce při správě Windows serverů
  • Spolupráce při správě Active Directory a GPO
  • Správa Microsoft Office
  • Orientace a schopnost nasazení bezpečnostních řešení (ESET, AVG, Kaspersky Lab)
  • Switches, Routers, a Firewalls
  • Network Eyuipment (Printer/Scanner/…)
  • Access Point/Wireless
  • TCP IP, DNS, DHCP, IP Camera

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Manuální zručnost (správa HW)
  • Znalost operačních systémů Windows a Google prostředí
  • Analytické myšlení, schopnost komunikace a týmové práce
  • Znalost anglického jazyka na vyšší úrovni
  • Časovou flexibilitu
  • Samostatnost
  • Odpovědnost
  • Technické myšlení a zručnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Vlastní automobil

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Zajímavou práci v novém a příjemném pracovním prostředí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Školení
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti

Společnost
Infinite Solution a.s.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Infinite Solution a.s., Jana Toralová