Skupina MMS Digital, která provozuje několik významných společností v oblasti e-commerce, aktuálně hledá vysoce motivovaného e-commerce manažera do jednoho ze svých projektů. Manažer bude zodpovědný za výkonnost eshopu, vývoj, online marketing, logistiku a zákaznický servis. Ředitel e-commerce je součástí management boardu a je v přímém kontaktu s majiteli společnosti.

Popis pracovní pozice:

- Celková zodpovědnost za chod e-commerce divize a hospodářský výsledek

- Návrh strategie, rozpočtu a KPI

- Řízení týmu 80 zaměstnanců

- Nastavení HR procesů, rozvoj týmu, motivace zaměstnanců

- Koordinace aktivit s dalšími divizemi společnosti

- Naprostá samostatnost a prostor pro vlastní realizaci

- Přímý kontakt s majiteli společnosti a rychlé rozhodovací procesy

Co od Vás očekáváme?

- Zkušenosti min. 5 let z oblasti ecommerce

- Seniorni znalost zejména v oblasti online MKT a logistiky

- Zkušenosti s vedením týmu

- Samostatnost a schopnost rychlého rozhodování

- Přirozenou autoritu a schopnost motivovat tým

- Organizační schopnosti

- Obchodního ducha

- Týmového hráče s výbornými komunikačními schopnostmi

- Časovou flexibilitu a vysoké nasazení

Co nabízíme?

- Unikátní příležitost podílet se na řízení velkého projektu s obrovským potenciálem

- Mladý a přátelský kolektiv

- Zajímavou práci s prostorem pro vlastní seberealizaci

- Možnost dalšího osobního rozvoje v rámci velké skupiny

- Motivační ohodnocení navázané na výsledek společnosti

Společnost
MEDIA MARKETING SERVICES a.s.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel