Společnost Rokospol je na trhu od roku 1992 a momentálně je jedna z nejrychleji rostoucích společností zabývající se povrchovou úpravou a stavební chemií ve střední Evropě. Výzkumné, výrobní a logistické centrum sídli v Kaňovicích a vlastní síť obchodů je rozmístěna po celé České Republice, Slovenské Republice a Polsku. Naše výrobky exportujeme celosvětově do více než 22 zemí. Mezi naše vize patří zaměřit se na budoucí technologie ještě dnes a podpora rozvoje našich talentovaných zaměstnanců.

Do našeho špičkového týmu odborníků hledáme kolegyni/kolegu na pozici:

Finanční Specialista

Náplň práce:

  • řešení finanční efektivity společnosti (ve všech oblastech)
  • řízení cash flow
  • analýzy a prognózy vývoje vnitřních a vnějších finančních ukazatelů
  • příprava úplných ekonomických podkladů, reportů a analýz pro jednotlivá oddělení
  • spolupráce na vytváření finančních plánů
  • hodnocení efektivnosti a návratnosti investic
  • optimalizace interních procesů ve finančním oddělení

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost účetní problematiky a podvojného účetnictví, prax min. 3 roky
  • znalost programů MS office, výborná znalost MS Excel
  • schopnost rychle se učit a samostatně nalézat řešení problémů
  • schopnost samostatné práce, zodpovědnost a pečlivost
  • schopnost analytického myšlení

Co nabízíme:

  • rozvoj v jedné z nejrychleji rostoucích společností zabývající se povrchovou úpravou a stavební chemií ve střední Evropě
  • příležitost k vlastní seberealizaci a osobnímu rozvoji
  • flexibilní konec / začátek pracovní doby
  • motivační platové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • podnikové slevy na firemní produkty

Pokud Vás oslovila naše nabídka, pošlete nám životopis a rádi Vám více informací sdělíme na osobním pohovoru.

S pozdravem,

PhDr. Natália Uhrecká, HR Konzultant, ROKOSPOL, a.s.

Společnost
ROKOSPOL a.s
Adresa
Kaňovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel