WIA je inovativní poskytovatel telekomunikačních služeb na nejvyšší úrovni a dynamicky se na českém trhu rozvíjí již osmnáctým rokem.

Marketing manager

WIA hledá do teamu energického kolegu nebo kolegyni na pozici

Náplň práce:

  • návrhy a realizace kampaní B2C služeb
  • volba a využívání marketingových strategií a nástrojů s velkým zaměřením na on-line - PPC, Social network marketing, influence marketing
  • příprava marketingového plánu a realizace marketingových aktivit
  • plánování a efektivní využívání rozpočtu na marketingové aktivity
  • vytvoření strategie marketingu B2B služeb.
  • odpovědnost za veřejnou komunikaci (dohled nad PR výstupy)

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • chuť učit se novým věcem
  • soustředění na výsledek
  • odvahu a vlastní invenci
  • praxe v marketingu výhodou
  • dobré komunikační schopnosti
  • výbornou práci s texty v ČJ, aktivní znalost AJ
  • kreativní myšlení a orientaci v mediálním prostoru
  • zájem o oblast telekomunikací a on-line služeb
  • předchozí zkušenosti vítány, nejsou však nutností
  • uvítáme také orientaci v internetových a IT trendech a chuť být stále o krok napřed

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí agilně rostoucího, stabilního operátora
  • velkou možnost osobního rozvoje
  • 5 dní zdravotní dovolené nad rámec zákonného rozsahu
  • služební notebook, telefon
  • bohatou nabídku zaměstnaneckých benefitů
    * stravenky
    * sdílené elektromobily i pro soukromou potřebu
    * karty pro sport a volný čas (MultiSport, ActivePass)
    * internet pro domácí využití zdarma
    * možnost využití firemního mobilního tarifu i pro členy rodiny
    * spousta ovoce a výborná káva na pracovišti

Společnost
WIA spol. s r.o.
Adresa
Antala Staška 511/40, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Telekomunikace, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Direct Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel