Zavedená výrobní firma z oblasti automotive, která se nachází v okrese Vyškov, hledá pracovníka na pozici:

TECHNIK VÝROBNÍCH LINEK - STROJAŘ

Pracovní náplň:

  • starost o bezchybný chod výrobních linek
  • práce s linkami a zařízeními na bázi stlačeného vzduchu (např. vzduchové moduly, servopohony, tlakové lisy…)
  • kontrola technického stavu linek z mechanického hlediska
  • koordinace a plánování údržby, zavádění nových linek do provozu
  • práce s příslušnými formuláři a technickou dokumentací
  • spolupráce s ostatními odděleními (vývoj, kvalita, údržba…)

Požadavky:

  • vzdělání technického zaměření (ideálně strojírenství)
  • praxe na obdobné pozici se zaměřením na výrobní linky
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • uživatelská znalost MS OFFICE
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zázemí zavedené společnosti v oboru
  • odpovídající mzda + měsíční prémie + pravidelné navyšování mzdy
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (nadstandardní dovolená, dotované stravování…)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

* místo pracoviště: okres Vyškov

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Mechanik, Technik ve strojírenství, Servisní technik, Technik výroby, Strojní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.