Naše nabídka je tu pro Vás. Pokud po přečtení tohoto inzerátu zjistíte, že nemáte potřebné znalosti a schopnosti či praxi, nezoufejte! I tak Vám můžeme nyní či později nabídnout pozici právě pro Vás! Stačí jen ZASLAT VÁŠ ŽIVOTOPIS. Rádi pomůžeme či poradíme.

Fakturant/ka se znalostí AJ

Pro zahraniční obchodní společnost, která se zabývá prodejem a servisem manipulační techniky, se sídlem na Praze 10, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Fakturantka se znalostí AJ.

Náplň práce:

- Zpracování došlých faktur pro anglickou pobočku
- Kontrola správnosti vytěžených dat ze skenu faktur
- Příprava faktur v SAP
- Rozesílání faktur do schvalovacího procesu
- Účtování faktur - není nutná znalost účetních standardů pro Anglii, účtování jde na účet dodavatele a příslušný nákladový účet
- Komunikace s kolegy v Anglii a řešení agendy spojené s došlými fakturami

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání- ekonomického zaměření
- Pokročilá znalost práce s PC - MS office, SAP - výhodou
- Pokročilá znalost Aj slovem i písmem podmínkou
- Bydliště: Praha a okolí

Co nabízíme:

- Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
- Motivující finanční ohodnocení
- Služební notebook, mobilní telefon i k soukromému užití
- Zajímavé firemní benefity
- Zaškolení a následná odborná školení
- Nástup dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete emailem svůj životopis (nejlépe s fotografií). Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Společnost
MAXIJOB
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.