Náš klient, úspěšná a rychle se rozvíjející developerská společnost, hledá do svého týmu Marketingového manažera/manažerku.

Co Vás čeká

Na této pozici budete zodpovídat za marketingovou i komunikační strategii společnosti. Budete mít na starost menší marketingový tým, budete koordinovat jeho činnost a také činnost externích agentur. Součástí vaší práce bude také zodpovědnost za marketingové aktivity jednotlivých projektů a péče o dlouhodobý rozvoj značky společnosti (posilování brand awareness, brand management). Budete plánovat a vyhodnocovat jednotlivé kampaně, vyhledávat nové příležitosti v oblasti marketingové komunikace a spoluvytvářet identitu naší značky.

Co od Vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • alespoň 3 roky zkušeností na obdobné pozici (tj. vedení marketingových aktivit společnosti) nebo minimálně 5 let zkušeností z pozice marketingového specialisty (na straně klienta či reklamní agentury) s ambicí a přesahem na komplexní vedení marketingových aktivit společnosti
  • Analytické a strategické myšlení, schopnost odvozovat souvislosti, pečlivost, aktivní a samostatný přístup
  • Kreativita

Co Vám nabízíme

Práci ve stabilní společnosti, kde dostanete příležitost realizovat své vlastní návrhy a představy, navíc s lidmi, které jejich práce baví. Jsme přátelský kolektiv, který spojuje nejen práce, ale i další aktivity.
Firemní výhody, jako je 5 týdnů dovolené, Multisport karta nebo možnost práce z domova, jsou samozřejmostí. Klademe důraz na vzdělávání, budete mít tedy možnost absolvovat řadu specializovaných kurzů/školení.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis, ozveme se Vám!

Společnost
Mirror Partners s.r.o.
Adresa
Kaprova 42/14, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Children-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mirror Partners s.r.o., Alena Chrenková
+420 775 962 222