Jsme jedním z největších internetových obchodů se spodním prádlem v Evropě, s přímým zastoupením v 9 zemích a další chystáme otevírat. Již 18 let nabízíme zákazníkům všech rozměrů i věkových kategorií prověřené, kvalitní prádlo a přinášíme jim jej na dosah několika kliknutí, 7 dnů v týdnu, 24 hodin každý den. Přes 900 000 zákazníků nás již vyzkoušelo a s důvěrou se vrací. Poctivost, důvěryhodnost, odbornost a inovativnost jsou našimi základními vlastnostmi.

Full Stack Developer

Jsi talentovaný vývojář nebo vývojářka a nechceš vidět fotky krásných holek a hezounů jen v Pobřežní hlídce nebo Padesáti odstínech šedi? Můžeš to mít v práci a když budeš pracovat jako ďas, tak Ti za to budeme i skvěle platit. Jako bonus s námi budeš vyvíjet náš nový interní systém - používáme microservices architekturu, takže přičichneš k Dockeru a message queues, v CI/CD budeš za chvíli jako ryba ve vodě.

Jestli máš raději BackEnd, tak Ti dveře otevřeme v .NET Core 3, dokumentovat budeš v OpenAPI, testovat v Postmanu.

Pokud tě baví tlačítka, panely a scrollbary, tak pojď do FE týmu. Valíme v Reactu (Next.JS), stylujeme v JSS a testujeme v Jestu a Cypressu. Pokud Tě baví Typescript a funkcionální programování, tak budeš pochválen před nastoupenou jednotkou, eventuálně před rozvinutou zástavou😊

Kromě výše uvedeného, rádi nabídneme: úspěšný brand, příležitost ovlivňovat významné e-commerce projekty, zaměstnanecké slevy na nákup produktů v našem e-shopu, podpora rozvoje a vzdělávání, 25 dní dovolené, Multisportka a mnoho dalšího.

Těšíme se na Tebe v Náchodě nebo v Praze, pracovat můžeš i z domova


Informace o pozici

Společnost
ASTRATEX s.r.o.
Adresa
Jugoslávská 15, Náchod – Staré Město nad Metují
Na Maninách 315/4, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel