Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

MS SQL a .NET vývojář (70:30)

Pro našeho klienta, významnou evropskou finanční skupinu, která je největší správce aktiv v ČR, hledáme MS SQL Developera a .NET vývojáře, který se bude podílet na vývoji systémů a aplikací pro oblast řízení aktiv.

Co vás čeká

• analyzovat, vyvíjet a programovat systémy a aplikace pro oblast řízení aktiv (obchodování s investičními nástroji, hodnocení výkonnosti, benchmarking, reporting)
• sbírat a vyřizovat změnové požadavky
• analyzovat a implementovat systémové změny
• připravovat systémovou dokumentaci
• poskytovat uživatelskou podporu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• znalost práce s databázemi SQL a T-SQL (obnáší cca 70% práce)
• umět vyvíjet v. NET C# (obnáší cca 30% práce)
• schopnost komunikovat s lidmi mimo IT (risk a portfolio manažeři)
• plynulou znalost českého jazyka a komunikativní znalost angličtiny

Co vám můžeme nabídnout

• smysluplnou a užitečnou práci na HPP pro jednoho z TOP zaměstnavatelů v ČR
• práci v přátelské a týmové atmosféře
• příležitost realizovat svoje nápady (přestože jsme korporace se všemi + a -, realizujeme změny a dáváme šanci novým podnětům)
• přes 100 různých benefitů, ze kterých si vybere opravdu každý - pár příkladů: 25 dní dovolené + dalších 5 dní volna, možnost home officu, firemní posilovna zdarma, výborná kantýna přímo v budově, Multisport karta, Cafeterie atd.

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.