západní Čechy

Naším klientem je západoevropská inženýrská a stavební společnost působící v oblasti pozemních staveb, která kapitálově vstoupila do, ve střední Evropě již dlouho etablované, obdobné společnosti. V rámci dalšího rozvoje otevírá pobočku v Plzni a hledá jejího manažera. Těžištěm činnosti této pobočky bude realizace výrobních hal či kancelářských budov.

Vaším úkolem bude samostatně řídit pobočku s 8 zaměstnanci, která je funkčně napojena na zbytek společnosti v Čechách a Evropě. Součástí Vaší práce bude získání 2 – 3 zakázek ročně tak, abyste dosáhnul obratu cca 250 – 300 miliónů Kč. Rovněž se budete starat o realizaci.

Hledáme manažera stavaře, který hovoří anglicky, má za sebou řídící a obchodní zkušenosti v oboru pozemních staveb, vč. kontaktů na klíčové zadavatele v oblasti. Nutná bude i komunikace se zbytkem společnosti, protože budete potřebovat součinnost zejména v oblasti přípravy projektů a kalkulací.

Nabízíme Vám služební automobil Škoda Superb i k soukromému používání, dobré platové ohodnocení a zcela samostatnou a odbornou práci ve svěřeném regionu.

Vážné zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu.


Informace o pozici

Společnost
CATRO spol. s r.o.
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Výrobní ředitel/manažer, Technický ředitel/manažer, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CATRO spol. s r.o., Martina Masařová
Klimentská 52, 110 00 Praha 1, www.catro.net
+420 224 810 393, mob. 601 222 331