Autocentrum DAVO CAR, s.r.o.
Možnost pracovat pro společnost Autocentrum DAVO CAR je pro mnohé výzvou.
Během let menší lokální autobazar dynamicky roste v komplexní centrum auto služeb, Autocentrum DAVO CAR, které se právem drží na přední příčce mezi prodejci ojetých vozů v rámci České republiky.
Staňte se součástí skvělého pracovního týmu!
Rádi přivítáme v našich řadách každého, kdo má chuť na sobě pracovat.
Klademe důraz na dobrý kolektiv, který je nedílným základem úspěchu naší společné práce.

Fleetový/á nákupčí osobních a užitkových vozidel

Autocentrum DAVO CAR hledá do svého týmu posilu na pozici Fleetový/á nákupčí osobních a užitkových vozidel.

Náplň práce

Akvizice nových dodavatelů a kooperace s dlouhodobými partnery. Vyhledávání nových obchodních příležitostí, účast na výběrových řízeních. Oceňování a nákup vozidel z firemních flotil v ČR. Vedení obchodních jednání s dodavateli. Příprava podkladů pro výkupní techniky. Kontrola technického a vizuálního stavu dražených vozidel.

Požadujeme

· zájem o automobily a orientace na trhu s automobily (znalost značek, modelů a cen),

· praxi v oboru

· proaktivní schopnosti komunikace se zákazníky

· pečlivý obchodní talent se zodpovědným přístupem k práci,

· schopnost práce v týmu,

· řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

· měsíční mzdu ve výši 40 000 až 65 000 Kč

· zaměstnání ve stabilní a rostoucí společnosti,

· prostor pro vlastní nápady, možnost seberealizace a dalšího růstu,

· nové a kvalitně vybavené pracovní prostředí,

· firemní benefity,

· nástup možný ihned.

Společnost
DAVO CAR, s.r.o.
Adresa
Olbramovice – Olbramovice Ves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel