Do našeho týmu hledáme posilu na pozici Konzultant nákupních a WF procesů SAP.

Čeká Vás práce na zajímavých inovativních projektech u předních českých i mezinárodních společností s prostorem pro samostatnost a tvůrčí přístup.

Získejte zkušenosti s nejnovějšími technologiemi a jejich nasazením do praxe a přidejte se do týmu inspirativních lidí, kteří jsou špičkou ve svém oboru. Pokud máte komunikační znalost angličtiny a chcete být součástí digitální transformace u naších zákazníků, staňte se součástí našeho týmu.

Konzultant nákupních a WF procesů SAP

Náplň práce

  • Analýza procesů.
  • Business konzultace.
  • Návrh řešení a nastavení procesů v modulech SAP.
  • Podpora provozu, řešení incidentů.
  • Realizace zákaznických projektů u předních českých i mezinárodních společností.
  • Úzká spolupráce s IT a business odděleními v společnostech.
  • Školení administrátorů a klíčových uživatelů.

Požadujeme

  • Velmi dobrou znalost některého z modulů SAP: SRM, MM, FI, WF.
  • Praxe na pozici SAP konzultanta min. 5 let.
  • Výborné komunikační dovednosti.
  • Schopnost pracovat samostatně.
  • Výhodou znalost programování ABAP.
  • Komunikační znalost angličtiny.

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr.
  • Zajímavou práci v přátelském kolektivu.
  • Projekty v ČR i v zahraničí.
  • Prostor pro samostatnost a tvůrčí přístup.
  • Zaměstnanecké výhody, roční odměny.
  • Příspěvek 24.000,-/rok na penzijní připojištění.
  • Narozeninový příspěvek.
  • Stravenky.
  • Týden dovolené nad rámec zákonné povinnosti.
  • Školení, vzdělávací kurzy.
  • Jazykové kurzy.
  • Benefit program.
  • Sportovní program.
  • Relax zóna.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Rychlé získání zkušeností s nejnovějšími technologiemi.

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedení předpoklady, zašlete nám:

  • Strukturovaný profesní životopis v Českém jazyce podmínkou, výhodou i životopis v Anglickém jazyce

Společnost
con4PAS, a.s.
Adresa
Novodvorská 1062/12, Praha – Lhotka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Programátor, Support IS, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.