Více než 60 let jsme předním světovým partnerem výrobců automobilů, kterým pomáháme s rozšiřováním nabídky dodávek do 3,5 t. Nabízíme řadu inovativních úprav vozů, díky kterým lze auta využívat více způsoby a uvést je na různé trhy.

V České republice byla výrobní část závodu otevřena v roce 2002. Od té doby tady probíhají kompletace jednotlivých dílů určených pro přestavby dodávek. Ty se poté balí do sad a putují do největších automobilek v Evropě. Od roku 2013 nás společně s našimi 250 zaměstnanci najdete v průmyslové zóně III v Krupce u Teplic.

MANAŽER VÝROBY

Hledáte stabilní zaměstnání, kde můžete zúročit svoji dosavadní manažerskou praxi a posouvat ji kupředu? Máte zkušenosti z prostředí výroby, ideálně z oblasti automotive? Jste férová a pozitivní osobnost, která táhne s kolegy za jeden provaz? Pošlete nám svůj životopis. Možná hledáme právě Vás!

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

  • Řízení, organizace a zajištění bezproblémového chodu výroby o 130 zaměstnancích pracujících ve 2-směnném režimu
  • Kontrola denní výroby a zaměstnanecké produktivity
  • Zefektivňování výrobních procesů
  • Úzká spolupráce s oddělením kvality při řešení reklamací, definování nápravných a preventivních opatření a s oddělením plánování při řešení kapacity výroby
  • Implementace štíhlé výroby
  • Dohled nad dodržováním BOZP
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků
  • Zodpovědnost za fungování údržby

PŘEDPOKLÁDÁME, ŽE:

  • Máte min. SŠ vzdělání technického směru
  • Aktivně ovládáte AJ – minimálně na úrovni B2
  • Máte zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobní společnosti alespoň 2 roky (ideálně automotive oblast)
  • Máte výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Myslíte inovativně

VÝHODOU BUDE:

  • Zkušenost s automatizací výroby

KDY MŮŽETE ZAČÍT:

  • ihned

Společnost
Snoeks Automotive CZ s.r.o.
Adresa
Kateřinská 103, Krupka – Nové Modlany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Snoeks Automotive CZ s.r.o., Lucie Mentlíková
725 436 301