Famiro Consult spolupracuje na private equity projektech. Mezi naše partnery patří přední developeři, investiční skupiny, společnosti z oblasti obnovitelných zdrojů, energetiky a mnoho dalších.
Právě teď rozšiřujeme naše konzultantské týmy. Hledáme cílevědomé kolegy s vizí a chutí něco dokázat. Pokud jsi to Ty, dej nám o sobě vědět!

Junior Konzultant - Pozice vhodná i pro absolventy

Náplň práce:

  • Po zapracování budete mít vlastní klientské portfolio, kterému budete zajišťovat účast na private equity projektech
  • Budete realizovat obchodní schůzky v sídle naší společnosti
  • Se stávajícími a potencionálními klienty budete komunikovat telefonicky,emailem ale i osobně
  • Naši lidé patří mezi špičky ve svém oboru - náplní práce je tudíž i vzdělávání v private equity a konzervativním investování, účast na školeních a seminářích v těchto oborech - vše je hrazené naši firmou
  • Budete pracovat na tom, aby jste se stali experty v oboru private equity

Požadujeme:

  • Výborné komunikační schopnosti, výbornou znalost českého nebo slovenského jazyka
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Reprezentativní vystupování
  • Ambice profesně růst
  • Dokončené SŠ vzdělání.
  • Čistý rejstřík RT

Nabízíme:

  • Pracovní dobu PO-PÁ/8 hod.
  • Mobilní telefon
  • Zajímavé motivační programy, nefinanční bonusy
  • Mladý a přátelský tým kolegů, teambuildingy
  • Příjemné pracovní prostředí v moderní kanceláři
  • Možnost seberealizace a kariérního růstu
  • Práci v perspektivním a rostoucím oboru
  • Nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • Praxe v oboru není podmínkou, nováčky bez problému zaškolíme
  • Nástup IHNED

Pokud jsme Vás zaujali, zašlete nám svůj životopis a můžeme se potkat u nás v kanceláři, kde probereme vše potřebné.

Společnost
Famiro Consult s.r.o.
Adresa
Na strži 1702/65, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Famiro Consult s.r.o., Veronika Birbičová
727 923 881