Jsme Moravské naftové doly, MND a.s. největší těžební společnost ropy a plynu v České republice, člen silné investiční skupiny KKCG. Od začátku roku 2014 nabízíme českým domácnostem zemní plyn a elektřinu jinak než trh. Naše nabídka je výhodná nejen cenou, ale i podmínkami – chceme posouvat zažité, bořit mýty, být féroví. V naší nabídce nenajdete žádné skryté sankce, fígle či podmínky pod čarou. Nevyužíváme podomní prodejce. Jsme jiní a zákazníci to oceňují – MND je mezi novými dodavateli co do počtu získaných nových zákazníků plynu již dva roky po sobě nejrychleji rostoucí firmou na trhu.

Do našeho týmu v Praze nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Systémový administrátor - senior

Náplň práce:

  • Administrace serverových systémů (platforma Microsoft)
  • Pokročilá správa MS Windows Server, Active Directory Domain Services, Exchange, SharePoint
  • Administrace datových sítí TCP/IP, DNS, DHCP
  • Monitoring ICT systémů a infrastruktury
  • Zálohování, DRP
  • Řízení IT projektů; návrh nových ICT řešení a služeb
  • Zajištění a organizování dodavatelských služeb, řízení dodavatelských vztahů
  • Zajištění L2 supportu, řízení incidentů, problémů a změnových požadavků, reporting kvality ICT služeb

Požadujeme:

  • Praktické znalosti serverových technologií na platformě Microsoft (ADDS, Exchange, Lync/Skype, RDS, Office365)
  • Zkušenost se skriptováním v jazyce PowerShell
  • Znalosti datových sítí TCP/IP, DNS, DHCP, zkušenosti s navrhováním topologie
  • Zkušenost se storage systémy NAS /SAN
  • Zkušenost se zálohovacími systémy, tvorba DR plánů
  • Zkušenost se správou serverové virtualizační platformy VMware
  • Praxe na podobné pozici minimálně 5 let v podnikovém prostředí
  • Odpovědný a proaktivní přístup k práci; ochotu cestovat
  • Samostatnost, schopnost samostatně řídit svěřené IT projekty
  • Komunikativní znalost AJ
  • Řidičský průkaz B

Co nabízíme vám?

  • přátelský tým, který vás podrží
  • nabídka produktu, který je férový
  • zaškolení – hledáme nadšence, kteří se nebojí učit nové věci
  • motivující mzdové ohodnocení
  • jedinečnou příležitost seberealizace a osobního růstu
  • místo je vhodné i pro stážisty i absolventy

nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů:

  • 5 týdnů dovolené pro váš odpočinek
  • pružná pracovní doba, zkrácená týdenní pracovní doba na 37,5 h
  • příspěvek na stravování
  • finanční příspěvek Cafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněný mobilní tarif, odměny životní, jubilejní, hornické
  • školení, kurzy
  • další skupinové benefity společností KKCG

Místo výkonu práce: Hodonín

Termín nástupu: ihned, dle dohody

V případě Vašeho zájmu posílejte profesní životopis.

Společnost
MND a.s.
Adresa
Úprkova 807/6, Hodonín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel