Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

IT podpora/školitel zákazníků při zavádění nového SW

Pro významnou českou technologickou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici konzultanta, který bude poskytovat podporu a zaškolení zákazníkům při zavádění nového SW.

Co vás čeká:

Naučit se velmi dobře pracovat s Vám svěřenou aplikací, která bude implementována u klienta
Konzultace a metodické vedení zákazníků po zavedení nového SW
Zaškolení budoucích uživatelů
Péče o technickou dokumentaci SW
Občasné otestování nových funkcionalit aplikace
Spolupráce s interními IT techniky, analytiky a interním vývojovým týmem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Předně musíte mít velmi dobré komunikační schopnosti a velký zájem o IT
Výhodou je technické vzdělání, případně praxe v oblasti IT support/aplikační support/školitel - ale není podmínkou
Znát dobře MS Office (Word, Excel, Power Point)
Schopnost připravit školení a zaučit nové uživatele
Mít příjemné vystupování a být reprezentativní

Výhodou bude, pokud budete znát:

DMS (document management system), případně si tento systém rychle zvládnete osvojit

Nabízíme:

Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů
(Stravenky, 5 týdnů dovolené, jazyková školení, firemní akce…)
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Možnost odborného i kariérního růstu
Zázemí úspěšné společnosti
Práci s nejmodernějšími technologiemi
Účast na největších IT projektech v rámci ČR

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Vzdělávání a školství, Správce aplikačního SW, Pracovník help desku, Support IS, IT konzultant, Lektor/instruktor, Trenér/školitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura