International accounting and consulting company searches for:

Samostatná(ý) účetní

Náplň práce:
* kompletní vedení účetních agend
* zpracování reportingů
* komunikace s příslušnými úřady
* komunikace s klienty i v AJ (ústně i písemně)

Požadujeme:
* pokročilou praktickou znalost podvojného účetnictví
* znalost MS Office
* pečlivost, flexibilitu, komunikativnost, schopnost vysokého pracovního nasazení, profesionální přístup
* znalost AJ na dobré komunikativní úrovni (ústně i písemně)

Nabízíme:
* zajímavou práci v mladém dynamickém týmu s možností profesionálního růstu, jazykové studium, účetní certifikace
* zázemí mezinárodní společnosti
* příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
* firemní zaměstnanecké výhody
* dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis (CV).

Společnost
Geneva Consulting Finance s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel