Pro našeho klienta, českou rodinnou výrobní společnost působící nejen v oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista nákupu a logistiky

Pracovní náplň

  • Zajišťuje dodávky materiálu a služeb dle potřeby zákazníků a ostatních oddělení s ohledem na efektivitu z hlediska ceny, kvality a včasnosti
  • Vystavuje objednávky a odvolávky a kontroluje jejich plnění
  • Zodpovídá za optimalizaci skladových zásob a materiálních přebytků
  • Koordinuje denní plynulé dodávky materiálů do skladu a do výroby
  • Řídí optimální stav skladových zásob materiálů v souladu s plánem výroby a dostupnými skladovými plochami a aktuálními požadavky
  • Eviduje a distribuuje nakupované materiály a jejich data do systému pro řízení skladu a výroby
  • Zajišťuje inventarizaci materiálů
  • Komunikuje s tuzemskými a zahraničními dodavateli a se spedičními firmami
  • Organizuje výběrová řízení s dodavateli
  • Zpracovává pravidelné hodnocení dodavatelů
  • Podílí se na vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli, i se zákazníky
  • Spravuje seznam jednotlivých dodavatelů, podmínky rámcových smluv s dodavateli (množství a termíny)
  • Kontroluje, zda dodaný materiál odpovídá objednanému druhu a množství. V případě neshody reklamuje ve spolupráci s kontrolorem materiál dodavateli
  • Vyžaduje a zakládá atesty na dodané materiály
  • Dle potřeby určuje činnosti skladníků
  • Komunikuje s dodavateli, zákazníky, logistickými partnery a dalšími útvary společnosti s cílem dosažení krátkodobých i dlouhodobých obchodních cílů společnosti a ziskovosti firmy.
  • Zastupuje vedoucího obchodně-technického úseku ve věcech nutných pro zajištění plynulé výroby, včasného a řádného plnění objednávek

Váš profil

  • Praxe v nákupu / logistice ve výrobní společnosti
  • Komunikativní AJ nebo NJ podmínkou
  • Znalost HELIOS Orange výhodou
  • Ochota učit se a rozvíjet profesní schopnosti
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Zázemí české rodinné společnosti s tradicí
  • Úzká spolupráce s vedením společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Možnosti dalšího profesního růstu
  • Nástup dle dohody

V případě zájmu klikněte na ODPOVĚDĚT a zašlete nám Vaše CV. Budeme se těšit na reakce.
Pokud bude Váš profil odpovídat pozici, budeme Vás kontaktovat ohledně bližších informací a dalšího postupu.

Společnost
ALTRO Management Consultants s.r.o.
Adresa
okres Benešov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Nákup, Výroba a průmysl, Doprava, logistika a zásobování, Nákupčí, Logistik, Supply Chain Specialist, Specialista logistiky, Disponent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

ALTRO Management Consultants s.r.o., Tereza Kosová (Zimová)
+420 725 729 873