Triola a.s., úspěšný český výrobce kvalitního dámského spodního prádla a plavek.

Modelářka/Designérka

Modelářka/Designérka – spodní prádlo a plavky

- Práce na plný, nebo zkrácený úvazek

- Možnost zaměstnání během studia na VŠ

Profil společnosti:
Triola a.s., úspěšný český výrobce kvalitního dámského spodního prádla a plavek. Zabývá se i distribucí dalších renomovaných značek. Chod této dynamicky se rozvíjející společnosti zajišťuje více než 100 zaměstnanců. Kromě velkoobchodního prodeje zboží partnerským prodejnám provozujeme i stále se rozšiřující síť více než dvaceti vlastních prodejen a rychle rostoucí e-shop.

Náplň práce:

- Tvorba novinek

- Inovace kolekce prádla a plavek dle poptávky trhu

- Kalkulace výroby

- Účast při vývoji nových střihů

- Řešení racionalizačních a inovativních projektů

- Úzká spolupráce s výrobou

- Sledování nových trendů a průzkum trhu

- Služební cesty na textilní veletrhy

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ vzdělání textilního směru
- Schopnost týmové spolupráce

- Kreativita a proaktivita
- Samostatnost, odpovědnost, flexibilita a zaměření na cíl

- Zájem o osobní rozvoj

- Základní znalost MS Office

Nabízíme:
- Zázemí inovativního výrobce českého spodního prádla a plavek

- Menší přátelský kolektiv stabilní firmy

- Při zkráceném úvazku možnost změny na plný úvazek v budoucnu
- Pracovní dobá Po – Pá dle možností
- Možnost ovlivnit vzhledové a funkční směřování kolekce Trioly

- Práce s nejnovějšími úplety, krajkami a ostatními materiály
- Stravenky a sleva na firemní zboží

Místo práce: Praha - Vyšehrad
Termín nástupu: Dle možností

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Potřebujete-li více informací, kontaktujte Petra Vorlíka telefonicky na 777011907.

Společnost
Triola a.s.
Adresa
5. května 1640/65, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Individuální rozvržení pracovní doby, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Triola a.s., Petr Vorlík
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.