Cloud4com je poskytovatelem cloudových IaaS služeb pro firemní zákazníky. Jsme rychle rostoucí firma, patříme mezi největší poskytovatele IaaS služeb v ČR, včetně specializovaných produktů jako je cloud infrastruktura pro SAP HANA. Pro naše oddělení technické podpora hledáme nového kolegu na pozici Specialisty technické podpory cloudových řešení. Vaším úkolem bude profesionální, odborná technická podpora našich zákazníků. Zároveň se budete podílet na testování nových verzí našeho vlastního softwaru Virtix, který je základem pro automatizaci a poskytování našich služeb.

Pracovní náplň:

  • Technická podpora poskytovatele cloud služeb (IaaS)
  • Podílení se na uživatelském testování nových verzí interně vyvíjených nástrojů pro automatizaci poskytovaných služeb
  • Technická podpora zákazníků - přijímání a vyřizování zákaznických požadavků, řešení technických dotazů a problémů zákazníků, eskalace ticketů, zřizování nových zákazníků v cloudu
  • Podílení se na správě serverů zákazníků využívajících managed služby
  • Být partnerem obchodníkům při návrhu technického řešení
  • Analyzovat technická řešení a inovativní pohled na zlepšování

Požadujeme:

  • Min. ukončené SŠ/VŠ
  • Praxe na obdobné pozici min. 1 rok výhodou
  • Analytické myšlení, systematický přístup k řešení zadaných úloh
  • Proaktivita a zájem o informační technologie
  • Schopnost komunikovat se zákazníky
  • Schopnost samostatně řešit zadané úlohy
  • Znalost virtualizačních technologií, networking nebo administrace serverů na platformě OS Linux nebo Windows výhodou
  • Zájem o cloudové technologie výhodou
  • Znalost síťových protokolů a internetových technologií (TCP/IP, HTTP(S), OpenVPN, IPSec, SMTP, atd.) výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v rychle rostoucí společnosti v přátelském a inspirujícím týmu
  • Práci v atraktivním a perspektivním oboru
  • Možnost rozvoje znalostí a získání praktických zkušeností
  • Prostředí s otevřenou komunikací, kde každý sdílí a zároveň se učí
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Zajímavé a motivační ohodnocení

Společnost
Cloud4com, a.s.
Adresa
U Uranie 954/18, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Cloud4com, a.s., Anna Biolková