Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Architekt pro oblast cloudových služeb

Pro našeho klienta, renomovanou českou společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje, implementace a správy podnikových informačních systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici architekta pro oblast cloudových služeb...

Náplň práce:

Expertní konsultace zákazníkům pro oblast cloudových služeb
Návrh cloudového prostředí na míru zákazníkům (prostředí Azure, AWS, kontejnerizace, návrhy DevOps)
Spolupráce s projektovými, vývojovými a security týmy na implementaci řešení
Spolupráce s Cloud Specialisty při pozdější správě cloudového řešení u zákazníka

Očekáváme:

Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti návrhu nebo správy Cloudových služeb
Zkušenost s návrhem infrastrukturních řešení
Velmi dobrou znalost Microsoft Azure a Office 365 podmínkou, Amazon AWS výhodou
Znalost skriptování v PowerShell, Python nebo Bash
Základní znalost kontejnerizace v cloudu (Docker, Kubernetes, OpenShift)
Angličtinu na úrovni bezproblémové komunikace a plynulou češtinu

Nabízíme:

Příležitost pracovat na zajímavých projektech s využitím nejmodernějších technologií
Účast na odborných workshopech a školeních na atraktivní témata
Možnost home office, flexibilní pracovní doba
Využití interní knihovny včetně možnosti nákupu e-knih
Benefity (teambuildingové akce, slevy u partnerů, multisport karta, příspěvek na penzijní pojištění, jazykové kurzy, stravenky, 5 týdnů volna, k tomu další 3 sick days,..)

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Project Manager, IT ředitel/manažer, Správce operačních systémů a sítí, Architekt HW systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.