„Vy pečujete o naše klienty, my pečujeme o vaše potřeby!“

Více než 20 let patříme mezi špičku v péči o lidi s Alzheimerovou nemocí. Více než 20 let píšeme příběhy našich klientů společnými silami. Přijďte mezi nás!

Metodik zdravotní dokumentace

Nabízíme Vám spolupráci na pozici Metodik zdravotní dokumentace a ošetřovatelství

Co vás čeká?

  • Kontrola a vedení zdravotní dokumentace dle legislativy, interních předpisů a standardů kvality.
  • Nastavení a kontrola vykazování dávek na ZP, práce s Portálem ZP.
  • Metodická podpora Alzheimercenter v oblasti zdravotní dokumentace.
  • Vzdělávání zaměstnanců v oblasti vedení zdravotnické dokumentace klientů, vykazování na ZP.
  • Spolupráce na tvorbě, revizích a implementaci metodických postupů v souladu s aktuální legislativou.
  • Sledování novinek v této oblasti a jejich zavádění do praxe Alzheimercenter
  • Spolupráce s dalšími interními odborníky – dokumentačními sestrami, sociálními pracovníky, vrchními sestrami, metodickým týmem

Co je k tomu potřeba?

  • Zdravotnické vzdělání se specializací (bakalářské nebo vysokoškolské)
  • Praxe v ošetřovatelství a zdravotní péči min. 3 roky
  • Zkušenost s tvorbou metodických dokumentů a jejich implementací.
  • Ochota cestovat po našich centrech.
  • Dobré prezentační a komunikační schopnosti
  • Přirozená autorita

Proč do toho jít s námi?

  • Nabízíme zázemí stabilní a rostoucí skupiny s dlouholetou tradicí
  • Motivující mzdové ohodnocení vázané na výsledky
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost profesního růstu v perspektivním oboru
  • Přátelský, vstřícný a profesionální kolektiv

Nástup možný ihned. Těšíme se na Váš e-mail!

Společnost
Alzheimercentrum Černošice z.ú.
Adresa
Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace