Úřad průmyslového vlastnictví vypisuje výběrové řízení na pozici:

Odborný rada v oddělení analýz a digitalizace

Náplň práce:

Koncepční analýza řešení nejsložitějších procesů a navrhování databází a rozlehlých počítačových nebo síťových prostředí s celostátním nasazením včetně interface na jiné celostátní a světové systémy

Administrace informačních systémů veřejné správy provozovaných Úřadem

Podpora uživatelů při práci s informačními systémy

Tvorba SQL dotazů v relačních databázích a zpracování výstupních sestav

Příprava detailních analýz pro vývoj informačních systémů veřejné správy provozovaných Úřadem včetně napojení na další informační systémy veřejné správy

Práce s programy MS Office (Word, Excel, PowerPoint…)

Školení zaměstnanců v práci s informačními systémy

Provádění statistických výstupů

Mezinárodní spolupráce

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu s technickým nebo informatickým zaměřením
- znalost práce s výpočetní technikou
- znalost anglického jazyka odpovídající alespoň 1. stupni znalosti cizího jazyka pro standardizované jazykové zkoušky stanovené rozhodnutím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy č.j. MSMT-24156/2019

Nabízíme:

- pracovní poměr (zaměstnanec v pracovním poměru zařazený na služebním místě) na dobu určitou po dobu trvání mateřské/rodičovské dovolené nahrazované státní zaměstnankyně, nejdéle do 17. 8. 2021
- zajímavou, samostatnou a perspektivní práci
- spolupráci se zahraničními institucemi
- možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, Institut průmyslověprávní výchovy)
- plat podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., ve znění pozdějších předpisů (13. platová třída)
- příjemné pracovní prostředí

Uzavírka přihlášek: 1. listopadu 2019

Předpokládaný nástup: prosinec 2019 nebo dle dohody

Písemné nabídky, včetně strukturovaného životopisu, posílejte na uvedený kontakt.

Společnost
Úřad průmyslového vlastnictví
Adresa
Antonína Čermáka 1057/2a, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Státní a veřejná správa, IT analytik, IT konzultant, Správní rada, Úředník, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.