GeneTiCA s.r.o.

Účetní

Popis pozice:

- zpracování základních účetních dokladů obchodní společnosti

- účtování bankovních výpisů, příprava platebních příkazů

- účtování přijatých režijních faktur, fakturace služeb

- kontrola a čištění salda, příprava zápočtů

- administrativní podpora účetního oddělení

- podpora a spolupráce s hlavní účetní

Požadavky:

- min. SŠ vzdělání

- praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou

- znalost účetního softwaru Vario výhodou, nikoliv podmínkou

- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, pracovitost a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

- pracovní poměr ve stabilní společnosti

- práci v týmu

- intenzivní vstupní zaškolení

- pestrou a rozmanitou náplň práce

- pravidelné vzdělávání

- odpovídající mzdové ohodnocení

- možnost profesního růstu v rámci skupiny

- nástup možný ihned nebo dle dohody

- pracoviště Praha 10 nedaleko metra A Depo Hostivař

Adresa
Služeb 3056/4, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel