Do oddělení online vývoje významného hráče v oblasti mediální komunikace hledáme zkušeného vývojáře, který za sebou rád vidí výsledek.

Udělejte první krok a pošlete nám Vaše CV!

Vaše náplň práce:

  • Kompletní SDLC (:)) drobných i transformačních změn webů a aplikací
  • Integraci na lokální i cloudové služby
  • Práci v technologiích PHP 5 a 7, Redis, Solr, MySQL, PostgreSQL
  • Spolupracovat s produktovým oddělením v rámci agilní metodiky vývoje
  • Pracovat ve verzovacím systému Git
  • Spolupracovat s kolegy i samostatně na návrhu řešení backendové logiky i databází
  • Zlepšovat se samostatně i společně s kolegy v týmu.

Co potřebujete znát a vědět:

  • VŠ vzdělání IT oboru
  • Máte prokazatelnou zkušenost s PHP vývojem
  • Rozumíte návrhu aplikací a databází, ladění výkonu, zabezpečení, design patterny
  • Znáte technologie PHP 5 i 7, máte dobrou znalost obecných databází
  • Jste samostatní, pečliví, flexibilní a rychlí, baví vás neustále se rozvíjet a spolupracovat s ostatními v týmu

Co nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti,
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí,
  • Přátelský kolektiv,
  • Firemní benefity (fitness, fotbálek, sauna),
  • Zaměstnanecké benefitní konto (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví),
  • Nadstandardní zdravotní péči,
  • Pracovní mobilní telefon, notebook.

Klíčová slova: PHP, SDLC, Cloud, MySQL, PostgreSQL, PHP, SDLC, Cloud, MySQL, PostgreSQL, PHP, SDLC, Cloud, MySQL, PostgreSQL

Společnost
mBlue Czech, s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

mBlue Czech, s.r.o., Sandra Kůtková