Technologická instalační firma přijme:

Samostatného projektanta elektro pro lokalitu Praha. Nabízíme odborný růst a zajímavou práci na celém spektru silnoproudých a slaboproudých projektů.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • projektování silnoproudých a slaboproudých instalací
  • zpracování technické zprávy a výkazu materiálu
  • projektování infrastruktury pro elektro mobilitu
  • návrhy nebo studie FVE, bateriové uložiště a elektromobilita

POŽADAVKY:

  • elektro - technické vzdělání
  • znalost práce v Autocad, Excel
  • velkou flexibilitu a pracovní nasazení
  • vysoká míra samostatnosti a zodpovědnosti
  • řidičský průkaz sk.B
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • NUTNÉ ZNALOSTI PROJEKTOVÁNÍ SILNOPROUDU PŘÍP. SLABOPROUDU

NABÍZÍME:

  • uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního i kariérního růstu
  • odměňování závislé na osobních výkonech
  • práce v přátelském kolektivu
  • pružná pracovní doba, občasná práce z domu možná
  • mobilní telefon, PC, firemní automobil i pro soukromé účely
  • dlouhodobý zaměstnanecký vztah
  • podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
  • výše mzdy dle Vašich znalostí a praxe, po zapracování 35 až 45 000,- Kč/měs.
  • roční odměny z realizovaných projektů
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní či důchodové pojištění po odpracovaném roce
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
  • multisport karta

Společnost
STAND BY, s.r.o.
Adresa
Beranových 65, Praha – Letňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Telekomunikace, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.