Poskytujeme komplexní služby pro podnikatele a daňové poplatníky. Ve společnostech skupiny KODAP je vám k dispozici přes 35 daňových poradců, auditorů a advokátů, 17 společností, celkem 16 kontaktních míst, ve 14 českých městech v republice.

UMÍTE ORGANIZOVAT a DOKONČOVAT ÚKOLY s úsměvem?

Dobrý den, jsme 2 jednatelé společnosti, která je na trhu 26 let, rozrostli jsme se ve skupinu o 180 lidech a rádi bychom se potkali v naší profesní kariéře s „Ducháčkem“ v mužské nebo ženské podobě, který by nám kryl záda, jak při vnitřní organizaci lidí a jejich činností, tak i naší samotné práci.

Potřebujeme výkonného člověka, který bude řídit back office, dostávat od kolegů včas hotovou práci a organizovat je tak, aby byly splněny požadavky napříč útvary celé společnosti.

Denně si připravíte vyřízené aktivity jednatelů, připravíte podklady na porady a schůzky na daný den, vytvoříte nebo zkontrolujete popisy práce a budete je udržovat v aktuálním stavu.Vyhodnotíte ekonomické ukazatele a budete vyhodnocovat výkony jednotlivců, vše předáte jednatelům, kteří vaše výstupy použijí pro své budoucí rozhodování.

S kompetencemi vedoucího pracovníka zajistíte, aby kolegové dodali veškeré slíbené podklady včas a nezapomenete zorganizovat dokumenty a šablony v našem systému, tak abychom je všichni ve firmě našli s lehkostí.

Rádi bychom, aby na vás bylo spolehnutí, i když nebudeme přítomni, abyste svou práci odvedli čestně, uměli delegovat naše úkoly dál do týmu a hlídali jejich termíny splnění.

Pokud byste chtěli být zaměstnancem, který je spjat s firmou jako my, umíte vymyslet organizaci firemních úkolů tak, že jsou všechny pod absolutní kontrolou, a přitom si udržet nadhled a vtip, tak neváhejte a oslovte nás.

Jako první se potkáte s naši externí personalistkou Ivanou.


Informace o pozici

Společnost
KODAP, s.r.o.
Adresa
1. máje 97/25, Liberec – Liberec III-Jeřáb
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Služby, Asistentka, Office Manager, Project Manager, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office, Metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


KODAP, s.r.o., Monika Laurinová
777 603 016