Značka FläktGroup patří mezi přední výrobce v oblasti vzduchotechniky, klimatizace, filtrace vzduchu a čistých prostorů. Přímo navazujeme na tradici výrobků GEA a DencoHappel v tomto oboru.

Při vývoji a výrobě našich špičkových výrobků využíváme více než 100 leté zkušenosti. Výrobková rozmanitost je založena na našem závazku splnění všech přání a požadavků zákazníka.
Produkty FläktGroup zahrnují účinnost, šetrnost k životnímu prostředí, technickou dokonalost a zároveň splňují všechny ​běžné standardy.

Nyní vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Vedoucí IT oddělení

Pracovní náplň:

- Řídit, vést a rozvíjet tým IT oddělení společnosti
- Zodpovídat za funkčnost infrastruktury a poskytování klientské podpory
- Zodpovídat za realizaci požadavků interních klientů, dohlížet nad jejich řešením
- Zodpovídat za IT bezpečnost a ochranu dat společnosti
- Vést, plánovat a realizovat projekty v souladu s cíli a strategií společnosti
- Komunikovat stav projektů zúčastněným stranám a vedení IT
- Definovat a aktualizovat procesy IT pro naplňování obchodních potřeb společnosti, sledovat/zvyšovat jejich efektivitu
- Podílet se na formulaci strategie IT ve společnosti
- Realizovat nákup a výběrová řízení ve svěřené oblasti

Očekáváme:

- Min. 5 let praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti (ideálně zakázková výroba)
- Zkušenosti s vedením týmu
- Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti,
- Zkušenosti s implementací projektů a znalosti ERP systémů – zkušenosti s MS Dynamics velkou výhodou
- Dobrá odborná znalost a přehled v technologiích klientských a páteřních HW, SW (LAN, WAN (MPLS), SAN, vmWare, zálohování, VPN, Active Directory, Microsoft Windows server, Office 365, firewall, antivir)
- Rozhodná osobnost, která dokáže převzít iniciativu
- Schopnost prioritizovat a výborný time-management
- Analytické a strategické myšlení
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

- Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- Příležitost k získání nových zkušeností, prostor pro seberealizaci
- Notebook a mobilní telefon k bezproblémovému výkonu práce
- Systém podnikových benefitů
- Mzdu odpovídající schopnostem a zkušenostem daného kandidáta

Společnost
FläktGroup Czech Republic a.s.
Adresa
Slovanská 781, Liberec – Liberec XXV-Vesec
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant, Project Manager, IT ředitel/manažer, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FläktGroup Czech Republic a.s., Dana Hejduková
485 225 136