Glopolis je již 15 let neziskové analytické a síťovací centrum na podporu odolné občanské společnosti, udržitelné ekonomiky a odpovědné demokracie napříč společenskými bublinami. Propojujeme a podněcujeme spolupráci, důvěru a reflexi mezi obory a společenskými sektory.

ANALÝZA A PODPORA SÍŤOVÉ SPOLUPRÁCE V NEZISKOVÉM SEKTORU

Co vás čeká

● Budete mapovat, sledovat, vyhodnocovat a podporovat spolupráci na posílení odolnosti občanské společnosti (a demokracie) napříč neziskovým sektorem v Česku a v okolních zemích

● Na základě vlastních i externích analýz, terénních rozhovorů a hodnotících zpráv budete připravovat a s dalšími experty konzultovat grantovou výzvu a metodologický materiál v angličtině k tomu, jak takovou spolupráci v regionu V4 podporovat.

● Budete součástí týmu, který koordinuje a dodává strategické plánování, monitoring, evaluaci a reflexi inovativní infrastruktuře pro spolupráci sítí neziskových organizací v Česku a poskytuje konzultace v okolních zemích.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

● Vysokoškolské vzdělání.

● Zájem a základní přehled o veřejném/politickém dění.

● Zkušenosti z koordinační, evaluační či analytické práce.

● Praxi v neziskovém sektoru a/nebo v síťových organizacích.

● Výborné komunikační schopnosti, výbornou mluvenou i psanou angličtinu.

● Samostatnost, pružnost, týmového ducha, spolehlivost, otevřenost změnám a ochotu učit se skrze nové výzvy.

Výhodou bude, pokud budete umět/mít

● Zkušenost s managementem projektů, facilitací a koordinací neziskových sítí.

● Zkušenost s přípravou a zpracováním hlubších (analytických a metodických) textů.

● Schopnost zaskočit tam, kde je třeba (pomoci s fundraisingem, komunikací či přípravou velké akce).

Co vám můžeme nabídnout

● Nabízíme práci v podporujícím, dynamickém týmu, zázemí v inovativní neziskové organizaci s 15-letou zkušeností v analýze, koordinaci a politice, s dobrou reputací a širokým sociálním kapitálem.

● Zapojení do víceletých mezinárodních projektů se soukromými partnery.

● Příležitost podílet se na utváření spolupráce v českém neziskovém sektoru i směřování organizace.

● Výše úvazku: 0,5-1 dle dohody, flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova.

● Místo: Praha s občasnými služebními cestami do okolních zemí.

● Pracovně-právní vztah: pracovní smlouva na dobu určitou anebo dle dohody.

● Nástup: možný ihned, ideálně co nejdřív nebo dle dohody.

Jak se přihlásit

● Pošlete nám do 25.10. strukturovaný životopis v ČJ a motivační dopis v AJ v rozsahu cca 500 slov shrnující Vaše dosavadní zkušenosti relevantní pro inzerovanou pozici a Vaši motivaci posílit náš tým.

● Kontakt: Kateřina Vrbová

Společnost
Glopolis, o.p.s.
Adresa
Botičská 1936/4, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)
Zařazeno: Věda a výzkum
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Glopolis, o.p.s., Kateřina Vrbová
+722777275
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.