Jsme profesionálové v marketingovém výzkumu. Jsme zvídaví, inovativní, neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme talenty v oboru a dlouhodobě s nimi pracujeme.

V našem rozvíjejícím se IT teamu se staráme o SW pro online dotazování přes web, tablet, smartphone a další mobilní zařízení. Dále vyvíjíme a spravujeme interní SW zaměřené na výzkum a sběr dat. V teamu také technicky podporujeme naše vlastní call centrum a programujeme na míru moderní a uživatelsky příjemné online reportingy pro české i mezinárodní klienty.

Pozice je vhodná i pro absolventy, případně studenty posledního ročníku na VŠ.

Nyní hledáme kolegy na pozici:

IT Project Manager

Co budete dělat?

  • Spravovat interní SW pro sběr dat
  • Spolupracovat na vývoji interních a klientských SW
  • Podílet se na hledání vhodných IT řešení
  • Komunikovat s IT, obchodním týmem v Praze, případně i v zahraničních pobočkách a dodavateli
  • Koordinovat projekty v rámci společnosti

Co očekáváme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • Základní orientace v oblasti ICT
  • Základní znalost HTML, CSS, SQL a PHP
  • JavaScript výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Pozitivní přístup k překonávání a řešení problémů, aktivita, týmový duch

Co Vám nabízíme?

  • Práci v největší výzkumné agentuře v ČR v mezinárodním prostředí
  • Možnost podílet se zajímavých projektech pro české, mezinárodní i zahraniční klienty
  • Práci na plný úvazek, případně zkrácený úvazek na min. 30 hodin týdně
  • Možnost práce při studiu pro studenty VŠ (časově se přizpůsobíme)
  • Práci v mladém a přátelském týmu
  • Po zaškolení možnost pracovat částečně i z domova
  • Odpovídající finanční ohodnocení a další benefity (stravenky, volno na Vánoce, Multisport karta, káva, čaj a další nápoje denně zdarma, firemní tarif na volání, pravidelné teambuildingy, kurzy a školení)
  • Pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům)

Chcete nás lépe poznat a podívat se jak se u nás žije a pracuje? Pak mrkněte na náš Proudly profil!

Společnost
IPSOS s.r.o.
Adresa
Na příkopě 859/22, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Project Manager, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IPSOS s.r.o., Petra Rotková