Jsme moderním polygrafickým provozem se zaměřením na výrobu kvalitních produktů - od prospektů a publikací, přes knihy až po obaly z hladké i vlnité lepenky. Naše práce je vedena myšlenkou poctivého řemesla.

manažer (-ka) zakázek

Hledáme samostatného manažera (-ku) zakázek pro pracoviště v Brně.

Náplň Vaší práce

  • Tvorba kalkulací a cenových nabídek
  • Komunikace se zákazníky
  • Dohled nad realizací zakázek
  • Běžná administrativa spojená se zakázkami
  • Komunikace s dodavateli
  • Ev. vyhledávání nových zákazníků

Co od Vás očekáváme

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Znalost oboru polygrafie a výroby obalů
  • Dobré vyjadřovací schopnosti
  • Aktivní znalost AJ (případně NJ)
  • Standardní znalost obsluhy PC, zejména nástrojů MS Office (Word, Excel)
  • Praxe s databázovými programy/ informačními systémy výhodou
  • Očekáváme kladný přístup k práci, ochotu učit se novým věcem a pracovat samostatně

Co Vám nabízíme

  • Odborné zaškolení při nástupu
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost aktivně se podílet na zajímavých projektech pro zákazníky z celé Evropy
  • Ohodnocení odpovídající zkušenostem, pracovnímu výkonu a dosaženým výsledkům
  • Práce na HPP
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Stravenky s příspěvkem zaměstnavatele
  • Vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu

Společnost
Tiskárna Didot, spol. s r.o.
Adresa
Trnkova 2944/119, Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Média, reklama a PR, Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.