Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Finanční analytik - i bez praxe #2Wh8S

Pracovní náplň:

Zajímáš se o oblast financí a controllingu? Baví Tě práce s čísly a analýzami? Je logické a analytické myšlení Tvojí předností? Chceš se ve finančním controllingu dále rozvíjet?
Pro významnou českou firmu hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Finanční analytik.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za správu databáze a kvalitu dat
- Tvora pravidelných a ad-hoc reportů
- Analyzování finančních výsledků
- Spolupráce na plánování rozpočtů a forecastů

Nabízíme:

- Moderní prostředí dynamické firmy
- Zajímavé finanční ohodnocení
- 5 dní bonusového pracovního volna
- Příspěvek na letní dovolenou a Vánoce
- Příspěvek na stravování

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
- Základní orientace v účetnictví
- Pokročilou znalost AJ (B1 - B2)
- Analytické myšlení, logické uvažování
- Pokročilá znalost MS Office -Excel
- ŘP Sk. B – aktivní řidič

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Hodonín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alexandra Hulíková
+420 778 766 531