Nechceš jen drtit kód, ale chceš se dívat, jak Tvoje výtvory reálně pomáhají malým a středním firmám s každodenními problémy? Chceš si s majiteli a jednateli firem povídat o tom, jakými moderními technologiemi bys reálně mohl navýšit jejich efektivitu? Neudržovat a neprodávat hotový produkt, ale vymýšlet řešení na míru?

O nás
Jsme malá firma okolo 10 zaměstnanců a děláme v IT a zabezpečení objektů. Spravujeme sítě, servery, implementujeme cloudové technologie, řešíme kamerové a zabezpečovací systémy, datové sítě a mnoho dalších činností, které s tím souvisí. Našim cílem je přinášet zákazníkům vyšší efektivitu/zisk prostřednictvím všemožných IT prostředků.
Aktuálně se nám množí poptávky na custom nasazení různých systémů převážně Sharepoint, Office 365, Azure, PowerBI a proto rozšiřujeme svoje řady o člověka a časem i o další lidí, kteří se budou vývoji věnovat naplno.

Běžně si všichni tykáme a na dress-code si nepotrpíme.

Co Tě čeká?
Spolupráce s našimi zákazníky a implementace jejich požadavků a procesů do IT prostředí. Pomáhat v tom budou i kluci z IT, na Tebe bude pouze část vývoje.
Technologie a nástroje, které budou Tvým denním chlebem jsou například Sharepoint Online, SharePoint Framework (SPFx), všemožné Office 365 API, dále pak můžete zabrousit do Andorid, iOS, React.JS/Angular.JS, C#, ASP.NET, Github, REST, JSON, HTML/CSS, R, Visual Studio Code a další.
Hledáme Junior vývojáře řešení - nadšence do nových technologií, který má chuť dodávat komplexní řešení složené z více částí a bude se nadšeně pídit po tom, jak zákazník a jeho firma funguje, a vymýšlet, jak mu tuto práci zpříjemnit. A hlavně poté tato řešení vytvořit a nasadit.

Nehledáme zarytého PHPčkaře, který bude na všechno odpovídat: "v PHP bych to měl rychleji" ani nikoho, kdo bude zakonzervovaný ve svých standardech a bude se odmítat učit nové věci - protože přesně o nových věcech a nových pohledech tahle pozice je.

Co musíš splňovat?
Především je nutné mít nějakou ukázku něčeho, co si vyvíjeli/vyvíjíš. Pokud to bude běžet nebo aspoň spolupracovat s Sharepointem/Office 365/Dynamics 365, je to významné plus.
A ostatní se musíš mít chuť naučit.
Dále dostát svým termínům, což prakticky znamená mít na práci čas.
NUTNÁ je PEČLIVOST a DOTAHOVÁNÍ věcí do konce. Hledáme někoho, kdo zadaný úkol vezme za svůj, zjistí si informace od kolegů a z externích zdrojů, v případě složitějších zadání navrhne řešení a u toho si pohlídá zadané termíny. Taky průběžně informuje nadřízeného a zákazníka.

Jelikož často přijdeš do kontaktu se zákazníkem, je potřeba dbát na příjemné a korektní vystupování.

Jak je to s časem?

Primárně hledáme HPP na plný úvazek, tedy 40h/týdně. Možno se domluvit i na VPP (minimálně 20h týdně), ale ideálně s výhledem plného úvazku (např. pro studenty v posledním roce studia).

Co nabízíme my?

Hlavní/vedlejší pracovní poměr, možno i na ŽL, výjimečně dohoda, když to bude dávat smysl – vše je o domluvě.

Klimatizovanou kancelář ve Brně ve Slatině s dostatkem místa k práci, s ledničkou, kávovarem, kuchyňkou a parkováním před kanceláří.

Dle dohody firemní notebook a 2 monitory, telefon.

Odpovídající ohodnocení - pokud zabereš, nenecháme to jen tak.

Možnost částečně homeoffice.

Čas na sebevzdělávání v rámci pracovní doby, možnost školení.

Sem tam večírek s ostatními kolegy, spojen s nějakou aktivitou.

Nesplňuješ všechny požadavky a stejně tě to zajímá?
Tak napiš. Práce je tu dost a pro lidi, co chtějí pracovat a věnují tomu nějakou zodpovědnost, se určitě něco najde. Taky se můžeme zaměřit na to, co se dá dělat pro doplnění chybějících znalostí.

Máš zájem?
Pak odpověz na inzerát s životopisem a stručným motivačním dopisem. Dále, pokud bude možnost kouknout se na ukázky dřívějších prací rovnou, bude to výhoda.

Samozřejmě je možné se na cokoliv zeptat.


Informace o pozici

Společnost
Robert Bisom
Adresa
Vlárská 953/22, Brno – Slatina
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 145 – 260 Kč / hodina
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 1.10.2019 – 31.12.2019
Zadavatel: Zaměstnavatel

Robert Bisom
736 606 800
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.