BLUMENBECKER Prag působí od svého vzniku v roce 1991 na českém a zahraničním trhu jako jedna z významných firem v oblasti průmyslové automatizace a inženýring elektro. Do portfolia její nabídky patří vypracování celého automatizačního projektu, samotná projekce a/nebo montáž rozváděčů NN, uvádění do provozu, záruční a pozáruční servis, aplikace výkonných robotických pracovišť, nebo implementace kamerových systémů do stávajících výrobních kapacit zákazníků.

Servisní technik - PLC

Náplň práce

  • Diagnostika a opravy technologických zařízení
  • Realizace pravidelných údržbových a servisních prací
  • PLC programování
  • Zajišťování náhradních dílů pro opravy
  • Tvorba a zpracovávání podkladů a technické dokumentace, vytváření technologických postupů

Co požadujeme

  • Elektrotechnické vzdělání - absolvent VŠ/SŠ
  • Znalost programování PLC (Siemens, Rockwell, Schneider) výhodou
  • Praxe v oboru vítána (není podmínkou)
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikační úrovni
  • Schopnost pracovat v týmu - i individuálně - při řešení zakázek
  • Ochota pracovat na projektech v tuzemsku i v zahraničí
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. § 6 nebo možnost získání
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní firmy
  • Moderní pracovní prostředí
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Zkušený tým spolupracovníků
  • 6 týdnů dovolené na zotavenou
  • Stravenky ve výši 120 Kč
  • Možnost ubytování v Praze
  • Školení v tuzemsku, resp. v zahraničí, podle potřeby
  • Jazykové kurzy
  • Výhodné tarify na volání u mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) se zkušební dobou 3 měsíce s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Praha 10 - Malešice (servisní zásahy po celé ČR, Německo, Rakousko)

Společnost
Blumenbecker Prag s.r.o.
Adresa
Počernická 272/96, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Základní), Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Blumenbecker Prag s.r.o., Jitka Kovaříková
225 511 152