Tamtamy jsou neziskovka, která poskytuje úklidové služby, mytí oken, žehlení, hlídání dětí. Cítíme svou společenskou odpovědnost a proto chceme jít příkladem ve dvou oblastech:
1) Zaměstnáváme pouze osoby se zdravotním postižením na všech (i vedoucích) pozicích.
2) Trápí nás ekologická zátěž, kterou úklidovou činností můžeme způsobit. Poskytujeme proto Zelený úklid na principech Zero waste.

V tuto chvíli hledáme kolegyni/kolegu na pozici:

Marketing, soc. sítě - práce pro OZP

Marketingový nadšenec

Věříte, že umíte firmě pomoci, aby dala světu vědět, proč tady je a co dělá? Umíte psát a publikovat poutavé příspěvky na sociální sítě? Dokážete se postarat o propagační materiály a pečlivě dohlížet na to, aby byly v souladu se značkou? A hlavně ... je vám blízké to, co děláme a chcete pomoci, abychom to dělali ještě lépe? Tak to čekáme přesně na vás!

Co vás čeká? Bude to hodně různorodé, jen tak namátkou:

- Zajišťování POS materiálu (trička, tašky apod.) - design, počty, ceny, objednávky

- psaní příspěvků na sociální sítě - spolupráce s fotografkou, grafikem, s ostatním členy týmu

- administrativní podpora marketingového týmu

- bude i prostor na vaše nápady, kreativitu a invenci

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Určitě by byla fajn nějaká zkušenost na podobné pozici.

- Vědět, že profil na FB, IG a YT pro firmy vypadá trochu jinak a má jiná pravidla.

- Skvělá komunikace je podmínkou, Nebát se mluvit, někam zavolat, napsat, prostě být mistr slova.

- Určitě přesnost a pečlivost. Spolehlivost, Ctít termíny. A hlavně věci dotahovat, případně honit i nás ostatní, abychom na nic nezapomněli

Tohle je základ. Když budete mít zkušenost s točením videa, PPC reklamou, copywrittingem, získáte určitě spoustu bodů navíc

Co vám můžeme nabídnout

Jsme neziskovka, takže i nabídka bude nezisková:

- přátelský tým plný nadšenců, kterým práce v Tamtamech dává smysl

- flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat jen některé dny v týdnu nebo práce z domova

- pochopení pro váš hendikep, pracovní podmínky na míru

- i úvazek bude flexibilní, může se pohybovat mezi 0,25 a 0,5

- spousta příležitostí k růstu, kurzy, workshopy apod.

- mzda sice nebude patřit k nejvyšším na trhu, ale prý to zase není tak hrozné

Společnost
Tamtamy o.p.s.
Adresa
Kubánské náměstí 1391/11, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Brand manager, Marketingová komunikace, Trade Marketing, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace