Cesta integrace, o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici "Lektor primární prevence rizikového chování na základních školách" na 0,25 úvazku- 10 hod. týdně

Náplň práce:

- přímá skupinová lektorská práce se žáky a pedagogy základních škol v rámci Středočeského kraje: Praha – východ, Benešov, Říčany a okolí

- systematická preventivní práce, podíl na tvorbě a vedení komplexních programů všeobecné primární prevence rizikových jevů, práce se specifiky třídního kolektivu či jedinců, práce se zpětnou vazbou

- administrativní činnost, vedení dokumentace, tvorba odborných a propagačních materiálů souvisejících s lektorskou činností a rizikovými jevy

- spolupráce se základními školami, návaznými službami a institucemi

Požadujeme:

- ukončené vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání se zaměřením na práci s dětmi a mládeží (pedagogika, psychologie, adiktologie, sociální práce, apod.).

- zkušenosti v oblasti skupinové práce s dětmi a mládeží

- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

- dobré organizační a komunikační schopnosti a předpoklady k samostatné i týmové práci

- vlastní iniciativu, kreativitu, komunikativnost – schopnost „být v kontaktu“ s klienty a otevřená komunikace na různá témata, časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, psychickou odolnost a spolehlivost

- ochota cestovat po regionu Říčansko, Benešovsko

Výhodou:

- kurz lektora primární prevence rizikového chování praxe v lektorské činnosti programů primární prevence rizikového chování

- absolvování dalšího kurzu či sebezkušenostního výcviku

- znalosti a zkušenosti principů a metod zážitkové pedagogiky

- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- zaměstnání na 0,25 úvazku formou pracovního poměru, případně DPP

- práci v týmu programu primární prevence - možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady

- supervizi, metodické vedení, intervizi

- možnost dalšího vzdělávání

Místo výkonu práce

- Středočeský kraj – Říčany, Benešov region Praha- východ a okolí

- zázemí kanceláře v Říčanech či Benešově v centru města

Váš životopis s fotografií a motivační dopis zasílejte průběžně, maximálně do 20.11.2019.

Termín nástupu: dle dohody, ideálně ihned.

K ústnímu pohovoru zveme pouze vybrané uchazeče. Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, pokud uchazeči nenaplní očekávání společnosti.

Více informací na adrese: www.cestaintegrace.cz, a u vedoucí centra (tel. 774 780 540) nebo u ředitelky (tel. 728 677 285).

Společnost
Cesta integrace, o.p.s.
Adresa
Benešov
Říčany
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.