Hledáme kolegu/kolegyni do vzdělávacího a kulturního centra pro seniory Přístav 7 v Holešovicích.

Hlavní náplň: telefonická, osobní, e-mailová komunikace se seniory, orientace klientů v nabídce, výběr kurzovného na recepci a práce v systému pro správu kurzů.

Požadujeme výborné komunikační schopnosti, dobré vystupování a znalost práce s PC.

Nabízíme smysluplnou činnost v zavedené neziskovce, odpovídající ohodnocení, pravidelné intervize a školení.

Úvazek: cca dvě 4,5 hodinové směny týdně na fakturu nebo DPP. Zaučení dle dohody v říjnu a listopadu, nástup v listopadu 2019.

Vaše CV + pár řádek motivačního dopisu zasílejte nejpozději do 22. 10. 2019.

Vyhrazujeme si právo neodpovídat všem na zaslané CV, děkujeme. Přístav 7

Společnost
Elpida, o.p.s.
Adresa
Jankovcova 1587/8b, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Elpida / NF Agora 7, Marta Bendová
737 816 580