TWINKLES s.r.o.

Administrativní a marketingová asistentka (částečný úvazek)

Administrativní a marketingová asistent/ka (částečný úvazek)
hledám sympatickou, samostatnou a kreativní asistentku (asistenta) pro pomoc s administrativou a marketingovými projekty v malé agentuře na Praze 8.

Co vás čeká:

  • běžná administrativa (emaily, pošta, kurýři)
  • pomoc v marketingu (pomoc s texty, tvorbouprezentací atd)
  • pomoc s online marketingem (správa kampaní, emailů apod.)
  • pomoc při správě sociálních médií (Facebook, Instagram, Pinterest atd.)
  • zpracování podkladů pro účetnictví
  • spolupráce na nových projektech, koordinace brigádníku, IT techniky atd.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • prokazatelné zkušenosti v administrativě
  • dobrá znalost češtiny
  • spolehlivost, pečlivost, schopnost dotahovat věci do konce
  • dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, Power Point )
  • samostatnost, pracovitost, pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, pro
  • běžná znalost AJ
  • SŠ nebo VŠ vzdělání/možno student, není problém také mateřská dovolená

Výhodou bude, pokud máte zkušenost, umíte nebo máte zájem o:

  • máte rád/a Vánoce a Ježíška (speciální projekt) :-)
  • máte zájem o online marketing & sociální média
  • umíte pracovat se SMARTEMAILINGEM
  • máte zájem o blogy, tvorbu webu, platformu Wordpress
  • zajímá vás osobní rozvoj a sebevzdělávání
  • grafiku a umíte pracovat s nějakým grafickým programem
  • vítám zkušenosti s účetním programem POHODA, nebo FAKTUROID (ale není notné)
  • vítám řid. oprávnění sk. B

Co vám můžeme nabídnout

  • platové ohodnocení dle zkušeností
  • hezká kancelář na Praze 8
  • neformální prostředí
  • pozice je vhodná pro studenta, ženy na rodičovské dovolené

Strukturované CV v českém jazyce + foto zasílejte prosím na uvedený email.

Společnost
Andrea Růžičková
Adresa
Nad Rokoskou 2361/2a, Praha – Libeň
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 150 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 21.10.2019 – 31.12.2019
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

604210139, www.twinkles.cz