Hledáš dlouhodobou brigádu? Máš ráda rozmanitou práci? Chceš získat nové zkušenosti?

Hledáme šikovnou slečnu/paní do našeho pohodového týmu, která má zájem o samostatnou pozici a možnost získání zajímavé praxe.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora – objednávky kurýrů, objednávky nákupů, pošta, telefony, emaily, tvoření tabulek
  • Pomoc při organizování akcí - konference, teamové akce, společné snídaně
  • Přijímání návštěv
  • Zajištění chodu kanceláře, péče o kuchyňku - vybavení kanceláře, kuchyňky
  • Zodpovědnost za zasedací místnosti, přípravu na jednání - občerstvení, podklady

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Práce na PC - MS Word, Excel, email
  • Příjemné a reprezentativní vystupování, komunikativnost, pro-klientský přístup
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
  • Schopnost týmové práce i samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem, aktivní přístup

Nabízíme:

  • Práci na DPP
  • Pracovní doba na domluvě s kolegyní (2x celý den a 1x půl den nebo 5x půlden)
  • Stabilní pracovní pozici v rozvíjející se společnosti
  • Rozmanitou práci
  • Osobní rozvoj a získání nových zkušeností
  • Přátelský kolektiv
  • Kancelář v centru Prahy

Kdo jsme:

Jsme parta matematických nadšenců z ČVUT / jaderky v Praze. Milujeme nové technologie a věříme v to, co umí AI. Pomáháme maloobchodním a e-commerce klientům při stanovení optimálních skladových cen s využitím vlastního výzkumu a vývoje založeného na matematických modelech, které simulují nákupní chování nakupujících. Výsledkem jsou příznivější ceny pro koncové zákazníky, pro nás všechny. Existuje jen několik společností na světě s podobným know-how. Pro více informací prosím navštivte yieldigo.com.

Společnost
Yieldigo, s.r.o.
Adresa
Jungmannova 750/34, Praha – Nové Město
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 120 – 150 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Asistentka, Pracovník back office, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 13.10.2019 – 31.12.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

Yieldigo, s.r.o., Barbora Poštová
720 386 172