Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Pracovník v sociálních službách Čáslav

Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy

se sídlem: Kouřimská 15, 280 02 KOLÍN

vypisuje výběrové řízení na pozici

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

pro Domov pro osoby se zdravotním postižením v Čáslavi (pobytová služba)

Hledáte smysluplnou práci - připojte se do našeho týmu!

pracoviště: Komenského náměstí 140, 286 01 ČÁSLAV

nástup: od 1. 1. 2020

Náplň práce:

  • poskytování péče osobám se středním a těžkým mentálním, kombinovaným a jiným zdravotním postižením (v kombinaci s autismem)
  • zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech
  • doprovody uživatelů na nákupy, vycházky a výlety (dovozy služebním autem)
  • plánování a příprava aktivit pro uživatele služeb
  • individuální plánování a vedení další dokumentace

Požadujeme:

  • základní nebo střední vzdělání
  • zájem o práci s cílovou skupinou
  • znalost práce na PC - základní uživatelská úroveň
  • komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci
  • pozitivní a trpělivý přístup

Výhodou:

  • zkušenost s prací s lidmi se zdravotním postižením
  • středoškolské vzdělání v sociální oblasti nebo kurz Pracovníka v sociálních službách
  • aktivní užívání řidičského oprávnění sk. B

Nabízíme:

  • práci v nepřetržitém provozu včetně víkendů a svátků (střídání denních a nočních směn)
  • nárůst mzdy po zkušební době
  • 6 týdnů dovolené (5 + 1 týden dodatková dovolená)
  • možnost získání rekvalifikace (Pracovník v sociálních službách)
  • příspěvek na stravování
  • supervizní a metodickou podporu
  • další vzdělávání
  • po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • možnost využití zvýhodněného Zaměstnaneckého T-mobile programu (až 4 SIM karty na osobu) při získání pracovního poměru na dobu neurčitou
  • práci v přátelském kolektivu
  • zázemí stabilní organizace

Pokud Vás informace o pracovní pozici zaujaly – ozvěte se nám!

V případě zájmu kontaktujte prosím Mgr. Bc. Radku Štroblovou, tel. 736 485 453.

Adresa
Komenského náměstí 140/8, Čáslav – Čáslav-Staré Město
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 18 000 – 20 750 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy, Petr Dvořák
Kouřimská 15, 28002 Kolín, Česká republika
739 244 771
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.