Do našeho týmu ve společnosti ČEPOS - Česká potravinářská obchodní a.s. hledáme kolegu na pozici technické podpory.
Jsme ryze česká firma a naším oborem je obchod s potravinami. Vyvíjíme aplikace pro svoje interní využití, ale také aplikace pro naše zákazníky v oboru obchodu s potravinami (např. pokladní systém PROFIKASA, objednávkové systémy apod.).

Nabízíme různorodou práci od jednoduchých technických úkolů, přes základní zpracování datových souborů (tabulka v Excelu) až po administrativu (zpracování dodacích listů, objednávek, práce s interními informačními systémy).

Náplň práce:

• Zajištění technické podpory zákazníků pokladního systému - připojení přes vzdálený přístup
• Schopnost administrace Windows, jednoduché síťové infrastruktury (lokální síť a její nastavení - připojení routeru do sítě, nastavení IP adres)
• Práce s periferiemi - tiskárna, váha, platební terminál
• Prvotní nastavení pokladního systému - např. zpracování položek zboží z datového souboru (nejčastěji XLSX, SQL databáze) a upload do pokladního systému
• Zajištění celého procesu technické události, od jejího přijetí (od našeho helpdesku), přes zpracování až po reporting
• Sestavování pokladního systému, případná instalace u zákazníka
• Podpora obchodního a vývojového týmu

Požadavky:

• Administrace Windows, TCP/IP sítě
• SQL - základní znalosti, dotazy typu SELECT, JOIN
• SQLite, MSSQL výhodou
• Řidičský průkaz sk.B
• Samostatnost, schopnost vyřešit různé typy úkolů s dostupnými prostředky
• Komunikativnost - schopnost spolupráce se zákazníky při řešení technických potíží
• Orientace na cíl a schopnost dotahovat úkoly do cíle

Nabízíme:

• Pohodovou pracovní atmosféru a uvolněný styl práce
• Práci na HPP nebo ŽL
• Místo práce na Praze 6
• Nástup možný ihned
• Pozice je vhodná i pro absolventy

Společnost
ČEPOS - Česká potravinářská obchodní a.s.
Adresa
Žukovského 888/2, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technik HW, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.