Popis pracovní pozice:

•vykonává přímou práci s klienty sociálních služeb v jejich domácnostech dle jejich individuálních potřeb
•vede a zpracovává osobní dokumentaci klientů služeb
•pomáhá klientům v naplňování jejich práv a oprávněných zájmů
•spolupracuje s dalšími pracovníky v sociálních službách, sociální pracovnicí, metodikem kvality a vedoucí střediska

Požadujeme:

•akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách nebo ukončené středoškolské vzdělání v oboru uznatelném pro výkon pozice pracovníka v sociálních službách v souladu s přílohou č. 4 Vyhlášky č. 505/2006 Sb., kterou se provádí zákon o sociálních službách
•splnění osobnostních předpokladů, schopnost komunikace s lidmi s mentálním znevýhodněním, schopnost pracovat v týmu, odpovědnost, svědomitost, odolnost vůči stresu, motivaci a chuť pracovat s lidmi s mentálním znevýhodněním, respekt k jejich právům a dodržování morálních hodnot, čestnost, spravedlnost a slušnost
•trestní bezúhonnost
•flexibilitu, ochotu podílet se na rozvoji kvality poskytovaných služeb
•praxe v sociálních službách vítána
•základní práce na PC (Microsoft office, internet)

Nabízíme:

•pracovní úvazek min. 0,75

•rozvoj profesních dovedností formou kvalitního dalšího vzdělávání
•možnost podílet se na dalším rozvoji organizace
•práci v kreativním týmu

Nástup:

• ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Česká Lípa

Společnost
Společnost Dolmen, z.ú.
Adresa
Školní 2213, Česká Lípa
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace