Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príjem a distribúcia tovaru
  • Nakladanie a vykladanie lietadlových paliet
  • Nakladanie a vykladanie kamiónov a lodných kontajnerov
  • Roztrieďovanie zásielok podľa finálnej destinácie

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Holandská pracovná zmluva
    1. plus 8% rezerva na 13-ty plat
    2. plus 10% rezerva na platenú dovolenku
    3. Preplatené cestovné náklady: 0,19 €/km

Mzda Brutto

- 10,10€ / hodina

Príplatky

  • Pondelok až Štvrtok 19.00 – 07.00 hod 15 %
  • Piatok až Sobota 19.00 – 00.00 hod 25 %
  • Nedeľa až Pondelok 00.00 – 07.00 hod 35 %
  • Sviatky v Holandsku 00.00 – 00.00 hod 50 %

(https://www.kurzy-online.sk/sviatky-2019/holandsko/)

Informácie o výberovom konaní

  • Veková hranica: muži od 21 až 45 rokov

Požiadavky na zamestnanca

  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Byť fyzicky zdatný
  • Pracovná bezpečnostná obuv
  • Bezpečnostná previerka (vybaví zamestnávateľ, proces trvá 8-12 týždňov)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- skúsenosti s prácou v sklade výhodou, skúsenosti s VZV výhodou

Ubytovanie

- zabezpečuje zamestnávateľ, spoplatnené

Informace o pozici

Společnost
Freestyle agency, s. r. o.
Adresa
Pelikaanweg 43, 1118 DV Schiphol, Holandsko, Holandsko
Požadované vzdělání: Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mierne pokročilá)
Plat
Plat: 1 400 – 2 200 EUR / mesiac
Benefity: Príspevok na dovolenku, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobovanie, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práca na plný úväzok
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitú
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovná zmluva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

+421 910 233 277
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.