Broker Consulting, a. s.
Jsme jednou z největších poradenských společnosti na českém i slovenském trhu v oblasti financí a realit. Od roku 1998 jsme získali na českém trhu důvěru více než 640 000 klientů. Poskytujeme také přes 4 000 firmám. Služby naší společnosti Broker Consulting poskytuje přibližně 1 500 finančních konzultantů ve více než 100 klientských centrech a kancelářích. Více na www.bcas.cz a na www.okpointy.cz. Navštivte také náš Facebook a LinkedIN Broker Consulting a Facebook a LinkedIn OK POINTů.

Senior Backend & Web Developer

Co vás čeká

  • Vývoj komplexních, business-critical, inhouse rešení, kterými ročně proteče cca 1 mld Kč
  • Integrace s širokou škálou externích systémů
  • Adaptace stávajících řešení na moderní technologie
  • Míra samostatnosti odpovídající schopnostem a chuti
  • Neutuchající proud nápadů managementu a obchodu, kde o výzvy není nouze
  • A v neposlední řadě: rychlá odezva na odvedenou práci - rozhodně neimplementujeme věci do šuplíku,systémy jsou aktivně využívané několika tisíci uživateli na denní bázi.

Co požadujeme

  • Seniorní pragmatickou vyzrálost a efektivitu
  • Velmi dobré znalosti v oblasti Java-based backend systémů a ideálně i JS-based frontendových řešení.
  • Schopnost táhnout za jeden provaz
  • Samostatnost při návrhu a implementaci funkčních celků
  • Chuť učit se novým věcem.

Výhodou bude, pokud budete mít proaktivní přístup k řešení problémů i úkolů a nebude Vám chybět ochota naučit se nové věci. Oceníme Váš všeobecný přehled v oboru stejně jako Vaši komunikativnost.

Koho hledáme?

Do týmu IT hledáme samostatného kolegu/gyni, který/á je odolný/á vůči stresu, důsledný/á při řešení zadaných úkolů. Kolegu/gyni, který/á bude tvořit organickou součást týmu a dobře zapadne do naší příjemné atmosféry.

Co vám můžeme nabídnout

Zaměstnání ve firmě, která je ekonomicky stabilním zaměstnavatelem v ČR s rodinným přístupem ke svým zaměstnancům. Práci, v rámci které, si budete moci rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Zodpovědnou a smysluplnou práci s viditelnými výsledky. Mzdu odpovídající zkušenostem a schopnostem. Funkční tým kolegů ve velmi příjemném prostředí s téměř až domácím zázemím (kuchyň, sprcha, rekonstruované kanceláře v centru města…). Nesvazování nesmyslnými pravidly korporátu. Svobodu dle míry zodpovědnosti a spolehlivosti.

Společnost
Broker Consulting, a.s.
Adresa
České Budějovice – České Budějovice 1
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Project Manager, Programátor, Databázový specialista, Technical Writer, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Broker Consulting, a.s., Ilona Kovaříková
731537641; 37303627
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.