Společnost ESY s.r.o. vyvíjí a dodává průmyslovou automatizaci a robotizaci, elektroniku a software.
Více na: www.esy.cz

Programátor PLC / Programátor robotů

Popis pozice:

Zavedená společnost ESY s.r.o. poptává programátora automatizace – zejména PLC a robotů.

Očekáváme:

- Aspoň základy týkající se programování
- ochotu učit se, snahu o pečlivost a dobré výsledky

- ŘP sk. B., ochotu cestovat

- schopnost pracovat samostatně i v týmu

- znalost českého jazyka

Pracovní náplň:

- Programování automatů PLC – zejména Siemens (případně i jiné - Beckhoff, Allen-Bradley, Mitsubishi, Wago, Festo, Omron, National Instruments,…) včetně odladění a oživení stroje do provozu

- programování robotů – zejména Fanuc (případně i jiné - Mitsubishi, UR, Omron, Kuka, ABB) včetně jejich oživení a uvedení do provozu

- případně i programování PC (C, databáze) – není podmínkou

- případně i jiná technicky zajímavá práce – aplikace kamerových systémů – není podmínkou

Nabízíme:

- Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a schopnostem

- zajímavé a pestré zaměstnání v příjemném, převážně mladším kolektivu středně velké zavedené firmy

- kontakt se zajímavými technologiemi, řešení unikátních technických projektů, velkou možnost osobního růstu

- příležitost i pro šikovné absolventy

- skvělá příležitost pro Ty, kteří za sebou chtějí vidět hmatatelný výsledek jejich úsilí

- celá řadu benefitů – prémie, příspěvky na penzijní a životní pojištění, jazykové a odborné vzdělávání hrazené firmou, příplatky na stravování, placené případné přesčasy, příspěvky na volnočasové aktivity, káva a pitný režim na pracovišti, mobilní telefon, možnost přizpůsobení pracovní doby (pružná pracovní doba), Sick days - krátkodobé zdravotní volno, dobré vztahy na pracovišti, firemní teambuildingové akce

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr

- nástup možný ihned.

Uvítáme:

- Nějaké zkušenosti s uvedeným programováním (PLC, robotů, případně v jazyce C)

- znalost mechaniky a elektrotechniky výhodou

- středoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika nebo příbuzném výhodou

- angličtina - stačí pasivní - čtení technické dokumentace; vyšší znalost výhodou

Rádi o Vás uslyšíme. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme. Napište nám a zjistěte více.

Společnost
ESY s.r.o.
Adresa
Americká 856/78, Liberec – Liberec III-Jeřáb
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Elektroinženýr, Programátor, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.