Jsme Systeum. Pomáháme IT profesionálům objevit výjimečné projekty a rozvíjet talent. Vyjednáme Vám výhodné podmínky a postaráme se o příjemné pracovní zázemí. Vy se tak můžete soustředit na svůj růst a být součástí spokojeného týmu.

Test analytik komunikačních zařízení

Ve zkratce:

  • testování IP audio a video systémů i mobilních aplikací
  • integrační a systémové testování
  • dlouhodobý projekt v agilním týmu na Praze 4
  • IČO/ HPP

Chcete se dozvědět víc?

Produkty, na jejichž testování se budete podílet, jsou špičkovými zařízeními, která se prodávají do celého světa. Pomáhají zákazníkům s kontrolou bezpečnosti jejich majetku a usnadňují komunikaci.

Nechte se vtáhnout do testování SW i HW, konkrétně IP audio a video systémů, a ověřujte jejich schopnost fungování s produkty třetích stran. Nadchnout vás může také svět testování mobilních aplikací.

Ponoříte se do přípravy testovacích dat i navrhování testovacích scénářů.

Den si zpestříte komunikací s agilním týmem, který se skládá z testerů, zkušených vývojářů, UX designerů a projekt managera.

Na projektu se setkáte s:

  • TCP/IP, VoIP, SIP protokoly
  • audio, video testy
  • integračním a systémovým testováním SW, včetně mobilních aplikací
  • novými zkušenostmi, ať už máte nějaké ty test casy za sebou nebo chcete udělat do světa testování svůj první krok

A protože nejen testováním živ je člověk:

Přispějeme vám na Multisportku i na ověřeného fyzioterapeuta.
Finančně vás podpoříme ve vzdělávání. Je na vás, jestli budete chtít sledovat trendy v oboru, učit se další technologie nebo se zdokonalovat v jazycích.
Postaráme se o vaše odreagování po práci. Zajít s námi můžete například na motokáry, paintball nebo si zahrajte na naší LAN párty.
Také pravidelně posedíme na pivu, kávě nebo nad kvalitním rumem a probereme váš projekt, cíle, novinky nebo budeme dumat nad nesmrtelností chrousta. Co se vám bude zrovna chtít.

Začátek spolupráce: ihned

Napište nám, připojte váš životopis nebo odkaz na LinkedIn. Zajímají vás ještě další informace? Ozvěte se, rádi je doplníme.


Informace o pozici

Společnost
Systeum s.r.o.
Adresa
Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Systeum s.r.o., Petra Kučerová
608 503 360