Jsme Systeum. Pomáháme IT profesionálům objevit výjimečné projekty a rozvíjet talent. Vyjednáme Vám výhodné podmínky a postaráme se o příjemné pracovní zázemí. Vy se tak můžete soustředit na svůj růst a být součástí spokojeného týmu.

Test analytik na integraci nového CRM

Ve zkratce:

  • Test analýza a E2E testování nové verze CRM systému
  • SIT testování, příprava dat v DB
  • dlouhodobý projekt v bankovní společnosti v Praze 4
  • Man day rate až 4 500 Kč / mzda až 70.000 Kč
  • IČO/ HPP


Chcete se dozvědět víc?
Testerský kabát vám sedí a chcete se posunout dál? Získejte nové zkušenosti v E2E testování komplexního CRM řešení, integračním testování a spolupráci s týmem, který se zabývá automatizovanými testy. Mimoto se ponoříte do definování test casů a přípravy testovacích dat, a to pro celou aplikaci. Pojďte se bavit test analýzou a užijte si ji od A do Z.

CRM systém, na jehož testování se budete podílet, zefektivní celý proces řízení vztahu se zákazníky a usnadní komunikaci s nimi.


Na projektu se setkáte s:

  • nástroji JIRA, HP ALM
  • přípravou dat, SQL
  • XML, XSD
  • batch / online integrací aplikací přes middleware


A protože nejen testováním živ je člověk:
Přispějeme vám na Multisportku i na ověřeného fyzioterapeuta.
Finančně vás podpoříme ve vzdělávání. Je na vás, jestli budete chtít sledovat trendy v oboru, učit se další technologie nebo se zdokonalovat v jazycích.
Postaráme se o vaše odreagování po práci. Zajít s námi můžete například na motokáry, paintball nebo si zahrajte na naší LAN párty.
Také pravidelně posedíme na pivu, kávě nebo nad kvalitním rumem a probereme váš projekt, cíle, novinky nebo budeme dumat nad nesmrtelností chrousta. Co se vám bude zrovna chtít.

Začátek spolupráce: ihned

Napište nám, připojte váš životopis nebo odkaz na LinkedIn. Zajímají vás ještě další informace? Ozvěte se, rádi je doplníme.


Informace o pozici

Společnost
Systeum s.r.o.
Adresa
Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Systeum s.r.o., Petra Kučerová
608 503 360