EC Financial Services, a.s.
Jsme jednou z licencovaných nebankovních společností poskytujících krátkodobé úvěry. Na českém trhu již stabilně působíme několik let a své obchodní zastoupení máme ve všech regionech České republiky.
Zakládáme si na čestném přístupu ke všem našim klientům, zástupcům a zaměstnancům. Jsme dynamická společnost, která se neustále zlepšuje a rozvíjí. A právě z důvodu rozšíření společnosti, hledáme novou posilu!

OPERÁTOR V CALL CENTRU NA HPP

Baví Vás komunikovat s lidmi?

Vyhovuje Vám fixní plat, který Vám dává jistotu?

Jste motivováni, když Vás zaměstnavatel ocení za výsledky své práce?

Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?

  • Vyřizování příchozích hovorů žadatelů o úvěr
  • podpora a řešení požadavků klientů po telefonu, mailem nebo formou chatu
  • aktivní oslovování stávajících a bývalých klientů
  • poskytování informací klientům v návaznosti na jejich požadavky.

Jak si představujeme našeho nového kolegu?

  • Výřečný, pohotový, příjemně vystupující v telefonické komunikaci
  • se základními znalostmi práce na PC, MS Office a schopností se dále učit
  • spolehlivého, zodpovědného, se smyslem pro detail
  • s výbornými komunikačními dovednostmi v českém jazyce
  • praxe v call centru není podmínkou, ale je u nás vítána.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Pevnou pracovní dobu
  • řadu zajímavých zaměstnaneckých benefitů, jako jsou plně hrazené stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, karta Multisport, příspěvek na dovolenou, 5 dní zdravotního volna, firemní akce aj.
  • možnost získat zajímavou zkušenost s prací ze specifického nebankovního sektoru
  • po dohodě možnost kráceného úvazku (sdílené pracovní místo)
  • volné víkendy a svátky
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • jistotu stabilní společnosti, výplatu vždy obdržíte na účet včas.

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Místo výkonu práce v moderních kancelářích v Dolních Břežanech (Praha).

V případě, že Vás naše pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis.

Těšíme se na spolupráci!

Adresa
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Administrativní pracovník, Pracovník call centra, Referent, Vkládání dat do počítače, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.