Jsme jedním ze středisek Diakonie ČCE – celorepublikové stabilní neziskové organizace, která je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb. Diakonie ČCE – středisko Praha je tu od roku 1994 pro děti, mládež a dospělé s postižením a jejich rodiny. Poskytujeme sociální, terapeutické, rehabilitační a poradenské služby.

VEDOUCÍ DOMOVA, SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Do domova pro OZP v Krči přijmeme vedoucí/ho služby, která/ý bude zároveň sociálním pracovníkem/nicí a pracovníkem/nicí v přímé péči. Na starost bude mít chod služby a zároveň sociální agendu klientů.

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení

- práci na hlavní pracovní poměr

- samostatnou práci v zajímavém oboru

- pracovní zázemí ve stabilní organizaci

- různorodost pracovních činností

- benefity (stravenky, 6 týdnů dovolené, další vzdělávání, supervize)

Náplň práce:

- vedení středně velkého týmu pracovníků

- vedení služby DOZP - klientelou jsou lidé od 18 let s mentálním postižením

- výkon sociální práce

- zpracování a vedení dokumentace služby a podřízených pracovníků

- prezentace služeb na veřejnosti

Požadujeme:

- vzdělání v oblasti sociální práce VOŠ, VŠ (dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.)

- zkušenost s vedením středně velkého týmu výhodou (ideálně v sociálních službách)

- aktivní přístup k práci, zodpovědnost

- organizační schopnosti, dobré komunikační dovednosti

- schopnost samostatné práce i týmové (spolu)práce

- kladný a respektující vztah k cílové skupině služby (osoby s mentálním postižením)

- znalost IS Cygnus 2

- trestní bezúhonnost

- řidičský průkaz skupiny B

Předpokládaný nástup: Dohodou, ihned.

Profesní životopis s motivačním dopisem zasílejte do 20.10.2019.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, rovněž absolvují zkušební směnu.

Společnost
Diakonie Českobratrské církve evangelické
Adresa
Šípková 1838/1, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník, Ošetřovatel, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.